Festiwal Filmowy KAMERALNE LATO

Coroczny festiwal filmowy KAMERALNE LATO organizowany od wielu lat w Radomiu to wydarzenie łączące specjalistów z branży filmowej z fanami niezależnego młodego kina i osób, które myślą o karierze w świecie filmu.

Dla młodych osób zafascynowanych światem filmu to fantastyczna możliwość udziału w szeroko pojętych szkoleniach medialnych, pokazach filmowych, debatach i panelach z twórcami, autorami profesjonalistami z branży filmowej.

Od kilku lat placówka American Corner Radom, razem z Fulbright Poland i EducationUSA Poland, pełni funkcję partnera edukacyjnego wydarzenia, a grupowe i indywidualne sesje doradcze EducationUSA już tradycyjnie stanowią integralną i ważną częścią festiwalu.

Profesjonalne warsztaty filmowe w trakcie festiwalu to zawsze doskonała okazja dla naszego Centrum Doradztwa Edukacyjnego do podzielenia się wiedzą na temat możliwości studiowania w USA, uczestnictwa w programach wymiany, możliwościach finansowania, a to wszystko ze szczególnym uwzględnieniem uczelni i kierunków związanych z filmem i mediami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Przewiń do góry