Ruszamy z programem Akademia Przedsiębiorczych Kobiet #AWEinPOLAND

Ruszyła II edycja programu Akademia Przedsiębiorczych Kobiet (Eng. Academy for Women Entrepreneurs)! Proces rekrutacji do programu został zakończony i organizatorzy wyłonili uczestniczki obu grup: 18 – 25 oraz 25 +. Zaproszono 30 kobiet na pełnych prawach oraz 1 na zasadzie wolnego słuchacza w grupie 25 + oraz 15, w tym 2 na zasadach wolnego słuchacza, w grupie 18 – 25. Na listach rezerwowych znalazło się kilkanaście dodatkowych nazwisk. Wszystkie kobiety pochodzą z Radomia lub okolicznych miejscowości oddalonych max. 50 km.

W obu grupach uczestniczek (18-25 & 25+) znalazły się niezwykle energiczne kobiety, które pod okiem trenerów będą doskonalić swoje umiejętności biznesowe i interpersonalne, aby w finalnym etapie programu stworzyć, zaprezentować i próbować wcielać w życie swoje własne biznes plany.

Za nami pierwsze spotkanie grupy 25+ z trenerami biznesu z Eneba Szkolenia – Aneta Kalbarczyk i Krzysztof Łyżwiński, podczas którego określono plan działania na najbliższe miesiące oraz pierwsze spotkania networkingowe dla obu grup z trenerami BeU – Centrum Coachingu i Rozwoju Integralnego – Łukasz Banach, Tomasz Kamiński i Anna Włoszczak, którzy wprowadzili uczestniczki w temat efektywnej komunikacji -umiejętności niezwykle ważnej zarówno w świecie biznesu jak i w życiu prywatnym.

Uczestniczki, które zakwalifikowały się do programu dały się poznać jako kobiety o ogromnym potencjale i energii do działania. Reprezentują różne branże, mają ciekawe pomysły, a przede wszystkim wielki zapał do świadomego samorozwoju i realizowania swoich marzeń i planów.

Fotorelacja z pierwszego spotkania z trenerami biznesu – Aneta Kalbarczyk i Krzysztof Łyżwiński Eneba Szkolenia

Fot. Dominik Musiałek Fotografia

Ekipa trenerska BeU – Centrum Coachingu i Rozwoju Integralnego – Łukasz Banach, Tomasz Kamiński i Anna Włoszczak w akcji.

Fot. Dominik Musiałek Fotografia

Organizatorzy:

American Corner Radom, U.S. Embassy Warsaw, Amerykański Departament Staniu – Biuro ds. Edukacji i Kultury (ECA), ExchangeAlumni

Partnerzy:

Miasto Radom(mentor Katarzyna Kalinowska https://www.facebook.com/KalinowskaOfficial), UTH w Radomiu, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, EnebaSzkolenia, Centrum Aktywności Seniorów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Przewiń do góry