Finał III Edycji Projektu #AWEinPoland

22 marca, odbyła się uroczystość finałowa III edycji projektu #AWEinPoland, podczas której ogłoszono listę laureatek. Program ten opieraL się na zdalnym kursie szkoleniowym “DreamBuilder”, składającym się z 13 modułów, oraz na spersonalizowanym, wielomiesięcznym szkoleniu. Uczestniczki pod okiem doświadczonych trenerów nabywały praktyczne umiejętności biznesowe, pracując nad swoimi biznesplanami.

Celem programu było wsparcie uczestniczek poprzez dostęp do materiałów szkoleniowych, mentorów, specjalistów z dziedziny biznesu oraz możliwość nawiązania kontaktów z środowiskami biznesowymi w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Podczas Gali Finałowej mieliśmy zaszczyt gościć Briana George’a, Public Affairs Counselor z Ambasady USA.

W tej edycji programu wzięło udział 29 wyjątkowych kobiet oraz 4 wolne słuchaczki, które otrzymały szansę na pełne uczestnictwo w programie, w tym możliwość zdobycia nagrody finansowej. Nasze uczestniczki reprezentują branże takie jak moda, tekstylia oraz szeroko pojęta twórczość, od projektowania przez rzemiosło, muzykę po fotografię.

Podczas pitchingów, które były momentem kulminacyjnym programu, 25 wyjątkowych kobiet zaprezentowało swoje pomysły biznesowe przed jury. Zgodnie z regulaminem, jury przyznało 7 równorzędnych nagród.

Dzięki wsparciu naszych partnerów, uczestniczki otrzymały dodatkowe nagrody-niespodzianki:

Zdjęcia: Dominik Musiałek Fotografia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Przewiń do góry