Nowy Rok, nowe umiejętności: Dołącz do Klubu Konwersacyjnego i podszlifuj swój angielski!

Rozpocznij nowy rok z determinacją do podnoszenia swoich umiejętności językowych! American Corner Radom serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Konwersacyjnego “English Speaking Monday” już w najbliższy poniedziałek, 8 stycznia.

Czy marzysz o poprawie swoich umiejętności w mówieniu po angielsku? Może chcesz utrzymać swój już wysoki poziom biegłości? A może przygotowujesz się do ważnych egzaminów? Bez względu na Twój cel, dołącz do nas i doskonal swoje umiejętności razem z Shannon, naszą American Girl.

Kiedy: Poniedziałek, 8 stycznia i 29 stycznia

Godz: 13:30 – 14:40

Miejsce: American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33

Czego możesz się spodziewać na naszych spotkaniach?

  • Rozmowy z Native Speakerem: Shannon poprowadzi nas przez fascynujące rozmowy, pomagając Ci podnieść swój poziom biegłości.
  • Przygotowanie do egzaminów ustnych: doskonałe wsparcie dla tych, którzy szykują się do istotnych testów czy egzaminów.
  • Nowi Przyjaciele: znajdź swoją społeczność pasjonatów języka angielskiego i doświadcz przyjemności nauki w miłym towarzystwie

Wstęp wolny! Nie przegap okazji do rozwoju i zabawy! Do zobaczenia na naszym pierwszym spotkaniu!

Dołącz do naszego Klubu Konwersacyjnego i odkryj, jak nauka języka angielskiego może być nie tylko edukacyjna, ale także inspirująca i pełna przygód. Niech to będzie Twój krok ku lepszym umiejętnościom językowym w 2024 roku!

Harmonogram spotkań otwartych na Styczeń 2024

Styczeń 20242 – Harmonogram spotkań w American Corner Radom

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Przewiń do góry