AWE Poland -Akademia Przedsiębiorczych Kobiet – Ruszamy z rekrutacją!

UWAGA! Informujemy, że rekrutacja do programu AWE dla uczestniczek w grupie wiekowej 18-25 lat została przedłużona do 20 listopada do godz. 23:59. ZAPRASZAMY!

Pierwszy etap rekrutacji dla pań w grupie 25+ został zakończony.

Rekrutacja do drugiej edycji AWE – Akademia Przedsiębiorczych Kobiet #aweinPoland#aweenergized organizowanej przez nasz American Corner Radom oraz U.S. Embassy Warsaw rusza dziś (czwartek, 27 października) o godz. 23:59 🥳🗼.

Dla kogo program?

Jeśli marzysz o własnej firmie? Jeśli chcesz realizować swoje pasje, marzenia i zostać swoją szefową? – Ten program jest dla Ciebie!

Zapraszamy:

💋💄studentki radomskich szkól i uczelni wyższych – kobiety w wieku 18 – 25 lat

oraz

💋💄 kobiety powyżej 25 roku życia z Radomia lub miejscowości oddalonych od miasta max. 50 km,

które chcą rozwijać swoje umiejętności biznesowe, wcielać plany i biznesowe marzenia w życie, szukać inspiracji, kontaktów, a przy okazji dobrze się bawić.

O co chodzi?

AWE – (*polska nazwa Akademia Przedsiębiorczych Kobiet) to inicjatywa Białego Domu realizowana przez Departament Stanu USA, Biuro ds. Edukacji i Kultury, w tym roku także przez Exchange Alumni. Program szkoleniowy wspiera przedsiębiorcze kobiety na całym świecie, a naszym przypadku mieszkanki Radomia i miejscowości oddalonych od miasta max. 50 km. oraz studentki radomskich uczelni i szkół i koncentruje się wokół zdalnego programu szkoleniowego o nazwie „DreamBuilder”, opracowanego w ramach partnerstwa pomiędzy Uniwersytetem Stanowym w Arizonie – Thunderbird School of Global Management i międzynarodową firmą wydobywczą Freeport – McMoRan oraz wokół spersonalizownego szkolenia, podczas którego uczestniczki nabywają praktyczne umiejętności biznesowe. Naszym celem jest wsparcie uczestniczek programu poprzez dostęp do materiałów szkoleniowych, mentorów, wybranych specjalistów z dziedziny biznesu oraz poprzez stworzenie szansy na kontakt ze środowiskami biznesowymi w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

Akademia Przedsiębiorczych Kobiet pozwoli paniom z Radomia i okolic oraz kobietom edukującym się na terenie miasta, na naukę narzędzi biznesowych niezbędnych do wprowadzenia w życie autorskich pomysłów na biznes lub rozwój biznesu. Program wieńczy Konkurs finałowy/sesje pitchingowe, podczas których zakwalifikowane uczestniczki, które pomyślnie przeszły całość szkolenia, prezentują swoje pomysły na biznes lub charakterystykę i plan na rozwój istniejącej działalności. W trakcie sześciomiesięcznego cyklu szkoleń (listopad – kwiecień) uczestniczki biorą udział w serii spotkań poświęconych praktycznym narzędziom biznesowym, wystąpieniom publicznym, etykiecie biznesu, mediom społecznościowym, itd Wydarzenie ma formułę hybrydową: zajęcia i warsztaty stacjonarne, szkolenia online.

Uczestniczki projektu mają szansę zawalczyć o nagrodę finansową, która pomoże wcielać plany i marzenia biznesowe w życie. Do rozdysponowania pula nagród pieniężnych w wysokości 30. 000 USD.

ABC jak aplikować?

A💋💄 – szczegółowo przeczytać regulamin i warunki uczestnictwa w projekcie. Regulamin i dokładne informacje na temat profilu uczestniczek znajdziecie tutaj 👉https://tiny.pl/w9n7j

B 💋💄 – przemyśleć koncept, wypełnić formularz rejestracyjny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 👉https://tiny.pl/w9nc4

Jednorazowe zgłoszenia przyjmujemy od 27 października, godz. 23:59 do 13 listopada, godz. 23:59 Jako zgłoszenie traktowany jest pierwszy przesłany dokument. Zgłoszenia wysłane ponownie nie będą brane pod uwagę.

C 💋💄 – podziękować sobie za działanie, a potem czekać na odzew ze strony Organizatorów i – w razie pomyślnych wiatrów – szykować się na drugi etap rekrutacji (rozmowa kwalifikacyjna).

Organizatorzy:

American Corner Radom, U.S. Embassy Warsaw, Amerykański Departament Staniu – Biuro ds. Edukacji i Kultury (ECA), Exchange Alumni

Partnerzy:

Miasto Radom (mentor @KatarzynaKalinowska – zastępca Prezydenta Miasta Radomia https://www.facebook.com/KalinowskaOfficial) , Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. K. Pułaskiego w Radomiu UTH w Radomiu, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, EnebaSzkolenia, Centrum Aktywności Seniorów

Oficjalne informacje na temat inicjatywy udzielane są dodatkowo pod numerem telefonu: 572 012 005 (biuro American Corner Radom)

Kontaktować można się także pisząc na adres email: aweradom2022@gmail.com

Zapraszamy, zachęcamy i kciuki trzymamy! Go GIRLS!💪💪💪👄💋💄

Termin przyjmowania zgłoszeń : 27 października /godz.23.59 – 13 listopada/godz. 23.59

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Przewiń do góry